Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

Hakkımızda

1992 yılından beri Tekstil sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz, Örme Grubuna ait Erkek, Bayan ve Çocuk sektörlerine ait tekstil üretimi yapmaktadır. Kuruluşumuzdan bu yana yaklaşık 1.5 milyon adetten fazla üretim gerçekleştirerek tekstil sektöründeki ürün kalitemizi ve tecrübemizi siz değerli müşterilerimize sunmaya ve şirketimizin başarı kriterlerinden biri olan "Seri Üretim Aşaması" ile de acil ürün ihtiyaç taleplerinizi karşılamaya devam ediyoruz.Mega Sporteks tarafından tescillenmiş ticari bir markadır.
               
Anlamı : Latince kökenli bir sözcük olan “Caspica” Hazar denizi’nde yaşayan 4000 kertenkele türünden en ilginç olanlarından birtanesidir. Sıcak iklimleri seven “Caspica”lar, bulundukları yere uygun renk değiştirme özelliği ile de doğada varolma savaşını sürdürürler. Birçok özelliği kendinde barındıran “Caspica”lar zehir iletim sistemleri gelişmiş olmadığından insanlara zarar vermezler ve doğadaki mucizevi düzenin bir parçası olarak hayatlarını devam ettirirler. Değişik açılardan bakıp iki farklı yönü görebilen, hızlı, atak ve üretken yapıya sahip “Caspica”lar marka adımız olarak şirket kurumsal yapımızın bir parçası olmuştur.
               
Amacı : Örme grubuna ait ürünleri en iyi kalitede, uygun fiyat anlayışı ile en seri şekilde üreterek müşteri memnuniyeti sağlamaktır. 

 
 Anasayfa | İletişim | Müşteri Hizmetleri    

Site içerisinde yer alan görsel ve yazılı materyal                                                 
Mega Sporteks Tekstil'e aittir.
Her hakkı saklıdır.© Copyright 2017


 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.